українська | русский | english

home | mail

  ро митця

"Є улюблені квіти і улюблені фрукти... І кожного разу чекаєш що прийде весна і знов розквітне бузок з його дивовижним запахом і кольором. До цього часу вже готується полотно і душа... А коли квіти вже стоять на столі, швидко приходить на думку композиція натюрморту і починається робота. Це задоволення ні з чим не зрівняти, головне - це передати усю красу того, що бачиш.

Пейзажі люблю не менше, а особливо ті, в які вживаєшся, які знаєш і відчуваєш. Головне пропустити все через серце, тоді робота вийде обов'язково!.. Н.М."


Відома українська художниця, Ніна Марценюк, народилася в Києві, в родині визначних митців Степана і Марії Кошових. Ніна почала свою мистецьку освіту вже дитиною, і згодом вступила до престижної Республіканської Художньої Школи ім. Тараса Шевченка. По закінченні школи вона продовжила свою освіту і здобула ступень Магістра в Українській Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури. Згодом Ніна Марценюк бере активну участь у мистецькому житті столиці України і незабаром вступає до Спілки художників України.


Головне зацікавлення мисткині формується швидко, це - магічний світ і вічна краса натюрмортів та пейзажів. Критики та коллекціонери її творів захоплюються вмінням художниці передати вірно і точно тонкі нюанси реальності і разом з тим створити унікальний художній стиль, що є наслідком великого таланту, чудової освіти, та досвіду натхненної роботи. Цей досвід Ніна марценюк щедро дарує своїм учням, які мають 100% успіх при вступі до престижних художніх учбових закладів. Уроки малюнку, живопис .


Де можна побачити і купити роботи Ніни Марценюк:
- майстерня (м. Київ, Хрещатик, 27)
- галерея "Gamma" (м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 9)
- галерея "Джем" (м. Київ, пр. М.Бажана 10 оф.10)
- музей Українського Сучасного Мистецтва (м. Київ, вул. Глибочицька, 17)
- приватні колекції жителів Великобрітанії, Ізраіля, США, Голандії та України.


Зовнішні статті - Вікіпедія (Wikipedia.org).

  Украинский портАл   Rambler's Top100