українська | русский | english

home | mail

роки малюнку та живопису


Для кого: Для бажаючих різного віку (від 16 років та вище) Ніна Марценюк проводить групові та індивідуальні уроки малювання. Ціль навчання може бути різна - для душі або підготовка/вступ во ВТУЗ, академію. 100% наших студентів вступило во ВТУЗ з першого разу. Кількість людей в групі - від 1 до 4 дюдей.

Техніки малюнку: пензлем, аквареллю, пастеллю та олією. Ви почнете з того, що вам найбільш цікаво, та будете вивчати техніки в будь-якому порядку. У нас, в теплій, дружній атмосфері, ви знайдете цікаві знайомства, спілкування, з головою зануритесь у світ мистецтва... Все це для тих, хто відчуває в собі творчій потенціал, кому потрібна розрядка і релакс... У нас ви відкриєте для себе цілий спектр нових вражень, здивуєтесь своїм можливостям і дізнаєтесь на що здатна ваша права півкуля...


Де і коли: Уроки проходять вдень та ввечері в усі дні окрім неділі. Ви можете приєднатися до однієї з утворених груп або знайти з викладачем більш зручний для вас час.
Місцезнаходження - центр Києва.
Наша адресса - м. Київ, вул. Хрещатик, 27 - на карті


На даний момент є такі групи

Пн.
Вт.
Ср.
Чт.
Пт.
Сб.
Нд.
16.00-18.00
---
12.00-14.00
---
---
11.00-13.00
---


Відгуки

Елизавета, 21 год

Спасибо за то что делитесь своим талантом !!! Хожу уже много лет и кроме обучения прекрасному просто отдыхаю душой на Ваших уроках.


Сергей, 32 года

Спасибо за Ваши педагогически добрые и творчески интересные уроки! Посещаю с огромным удовольствием и не пропускаю!:))


Екатерина, 29 лет

Большое спасибо за теплые, познавательные, интересные уроки. Получаю огромное удовольствие от общения и очевидного прогресса за короткое время.
  Украинский портАл   Rambler's Top100